Проблем със сървъра
#1 debelite 22.10.2022 11:50
debelite
710 Posts
Since 25.12.2009

Това, ако е игра, заприлича на една друга, която се разиграваше по пазари, гари и т.н.т. Казваше се "тука има, тука нема". Тук звучи така: има проблем, нема проблем със сървъра. Трябва да гадаем кога какво ще се срине. И най- големия проблем е, че липсва уважение към потребителите. Не е добре, така е написано в правилата, да се търси сметка на администратора, но да напише два реда и да се извини - мисля, че няма да му се счупят пръстите. Не искам да ми се обяснява какво прави , или желае да направи, но не се получава. Да напише едно съобщение , примерно : "От днес до утре може да има проблеми с ползването на сървъра" е достатъчно. Демонстрация на добро възпитание на никого не е навредила !!!

#2 Dorostol Silistra 22.10.2022 14:50
Dorostol Silistra
57 Posts
Since 18.01.2022

Чакай ти писмо от мъртвец .,За този проблем още на 26 септември съм писал отговор на админа !Отговор? Никакъв! Ама като има още 17 човека които дават пари за ВИП за игра със 77 потребителя така ,ще е !

#3 Chelsea London FC 22.10.2022 18:30
Chelsea London FC
308 Posts
Since 28.06.2013

Така е, прав си. Администраторът май не следи този форум, защото е за потребители. По-възможно е да отговори в discord.

#4 Sporing6ampion 23.10.2022 09:00
Sporing6ampion
154 Posts
Since 07.05.2018

Чакай ти писмо от мъртвец .,За този проблем още на 26 септември съм писал отговор на админа !Отговор? Никакъв! Ама като има още 17 човека които дават пари за ВИП за игра със 77 потребителя така ,ще е !
Точно това вероятно е проблема, но от друга гледна точка! Нали сам можете да си сметнете колко са 17х3 , мислите ли че сумата която се получава са достатъчни за поддръжката на една игра? Аз също не подкрепям държанието на админа в повечето случаи. А преди години беше още по-зле, държеше се супер докачливо и лицемерно, все едно сички са му длъжни, но това е друга тема... Сега се държи по-нормално, дали е друг човек или е порастнал и олегнал, незнам:) Та проблема е, че има хора които играчт играта от 15-16 години пък нямало да дават по 3лв. на месец за Вип , защото била "гадна"...нищо, че половината им живот е минал с тази игра! Та според мен всеки който играе играта трабва да е Вип, независимо дали има някакви проблеми в момента или всичко върви гладко! Админа няма да забогатее с нашите 3лв.

#5 Dorostol Silistra 23.10.2022 12:04
Dorostol Silistra
57 Posts
Since 18.01.2022

Аз не съм съгласен защото факта активни потребители 77 на брой доказват дали играта е по-добре от преди ,защото когато аз имах отбор преди 5 години имаше 350 активни потребители и над 100 вип .Ако направя сравнение м/у старата версия и тази много по-добра си беше старата версия !

#6 Sporing6ampion 23.10.2022 19:11
Sporing6ampion
154 Posts
Since 07.05.2018

Аз не съм съгласен защото факта активни потребители 77 на брой доказват дали играта е по-добре от преди ,защото когато аз имах отбор преди 5 години имаше 350 активни потребители и над 100 вип .Ако направя сравнение м/у старата версия и тази много по-добра си беше старата версия !
За кое не си съгласен, че който подкрепя играта трябва да е Вип? 350 активни отбора силно се съмнявам да е имало преди 5 години. Аз играя от 2006г. от самото и начало, като се отказах 2014г или 2015г.точно защото нямах конкуренция в групата и печелех титла след титла и ми се изгуби интереса. Ако знаех, че ще съберат групите със сигурност нямаше да се откажа. Пак се регистрирах от както е новата версия и смея да твърдя, че не е никак лоша. Ако се добави някакъв вариант за комуникация с другите потребители, дори ще е и по-добра. Това е единственото което ми липсва от старата версия. Старата версия също си имаше своя чар, но тя реално все още е достъпна в сървър 2, където е още по зле положението от към потребители, затова съм сигурен, че проблема изобщо не е във версията.

#7 Dorostol Silistra 24.10.2022 22:59
Dorostol Silistra
57 Posts
Since 18.01.2022

Да така беше като аз имах отбор периода 2008-2016 година ! И ми отне 6 сезона да се изкача от 3-та до 2-ра група и поне още 3 сезона до 1-ва група това говори достатъчно а конкуренцията .Имаше вип отбори дори и в по-долните дивизии и аз бях със вип код тогава .Има и друго което е направо пълен ъпсурд кредита за зрител във първенството 0,15 за купата 3 пъти по-малко 0,05 .Ето днес 1626 кредите от 29 хиляди зрители .Само за заплати 6 хиляди на седмица и още 5 хиляди за тренировки .Защо не е 0,15 както е и за първенството .Да не говорим ,че и приходите от турнирите лига и купа на шампионите пак е 0,15 кредита което няма никаква логика !

#8 Sporing6ampion 31.10.2022 11:55
Sporing6ampion
154 Posts
Since 07.05.2018

Нещо бъркаш игрите май колега. Никога не е имало такава конкуренция в тази игра, дори и в самото и начало, когато беше най-силна конкуренцията. Ще ти направя само едни най-елементарни сметки. Имаме 16 конференции с по 4 първи групи, това прави 64 първи групи по 16 отбора е = 1024 само за да се напълнят всички първи групи! За да има конкуренция в С група е нужно да има поне 2500 сериозни потребители!